gazetemag tv

Çukur dizisine bir bomba transfer daha!

Usta oyuncu, Nejat işler ve Barış Arduç'un babasını canlandıracağı Cengiz Erdenet karakteriyle 'Çukur' kadrosuna katıldı.

Show TV’de yayınlanan, Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

4. sezonu büyük merakla beklenen diziye son olarak usta oyuncu Mustafa Avkıran katıldı. Dördüncü sezonu büyük heyecanla beklenen ‘Çukur’ için hazırlıklar devam ediyor.

“Çukur” 4. sezonuyla da iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor

Dizinin çekimlerine günler kala oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Usta oyuncu Mustafa Avkıran, Çağatay ve Arık Böke Erdenet’in babası Cengiz Erdenet karakteriyle hikâyeye dahil olacak.

blank

MUSTAFA AVKIRAN KİMDİR?
Kuzey Güney, Yaprak Dökümü, Yılan Hikayesi gibi hafızalara kazınan dizilerde rol alan usta oyuncu Mustafa Avkıran, 1963 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Mezuniyetinin ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamış bu arada Yüksek Lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.