gazetemag tv

Cristiano Ronaldo rekor kırdı!

Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo sosyal medyada 200 milyon takipçiye ulaştı.
Dünyanın en iyi futbolcusu olma konusunda Lionel Messi ile amansız bir mücadele içerisinde olan Cristiano Ronaldo, sosyal medyada ise zirveyi kimseye bırakmaya niyetli değil.

Real Madrid’in süper yıldızı Cristiano Ronaldo, sosyal medyada 200 milyon takipçiye ulaşmayı başaran ilk futbolcu oldu.

Ronaldo’nun şu anda 109.7 milyon Facebook’ta, 49.6 milyon Instagram’da ve 40.7 milyon da Twitter’da takipçisi bulunuyor. Dün gece itibariyle Ronaldo’nun resmi sosyal medya hesaplarının toplamı 200,058,494 takipçiye ulaştı.

Ronaldo’nun geçtiğimiz ay FIFA Altın Top (Ballon d’Or) Ödülü’nü kaptırdığı Lionel Messi’nin ise sosyal medyada toplam 120.8 milyon takipçisi bulunuyor.

Öte yandan Ronaldo’nun LeBron James, Michael Jordan, Kobe Bryant, Kevin Durant ve Steph Curry gibi basketbol yıldızlarının toplamından daha fazla takipçisi bulunuyor. Bu beş ismin toplam sosyal medya takipçi sayısı ise 187 milyon.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.