gazetemag tv

Çinliler çıldırdı! Zlatan İbrahimovic’in transferi için 143 milyon Euro’yu gözden çıkardı

Çin Ligi, Manchester United’ın İsveçli yıldızı Zlatan İbrahimovic’in transferi için 143 milyon Euro’yu gözden çıkardı.

Çinliler, bu kez gerçekten çıldırdı! İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Çin hükümeti, İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic’i ülkeye getirebilmek için 143 milyon Euro ödemeye hazır. Dünyanın en iyi liglerinden birisi olmayı hedefleyen Çin Ligi, bu amaçla Çin hükümetinin de yardımını alıyor.

Ancak yıldız golcünün menajeri Mino Raiola, yaptığı açıklamada ”PSG’den ayrıldıktan sonra Çin’den gelen 100 milyon Euro’luk teklifi reddetmişti. O, daha fazla para istemiyor. Onun istediği şey kazanmak. sözlerini kullanmıştı.

Zlatan Ibrahimovic’in Manchester United’tan sonra Çin yerine Amerika’ya gitmesi bekleniyor. 35 yaşındaki futbolcu, Amerika için ”Benim için büyük bir opsiyon. Kendimi Avrupa’yı fethettiğim gibi Amerika’yı da fethediyor gibi görüyorum. Napolyon gibi dolaştım ve dünyanın çoğu yerini dolaştım. Napolyon belki Amerika’yı kuşatmamıştır ama ben kuşatabilirim.” sözlerini söylemişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.