Çiftlik Bank skandalı beyaz perdeye uyarlanıyor

Geçtiğimiz günlerde ülke gündemine bomba gibi düşen ve Hollywood filmlerini aratmıycak bir senaryoyla bir çok insanın mağdur olmasına sebep olan Çiftlikbank skandalı beyaz perdeye uyarlanıyor.

Yapımcılığı ve yönetmenliğini yurt içi ve yurt dışında bir çok önemli projeye imza atan İsmail hakkı KOÇ’un üstleneceği filmde başrollerde ise Pis Yedili dizisinden Orço karakteri ile tanıdığımız genç oyuncu Burak Alkaş ve ‘’Kardeş Payı’’ ve ‘’Filinta’’ gibi birçok dizi ve filmde yer alan tiyatro sanatçısı Fercan Bay olacak.Oyuncular avukat Ali Osman Kahraman’ın hazırladığı ön protokolü bugün imzaladılar.

Filmin çekimleri kıs bir süre sonra başlayacak olup Türkiye – Kıbrıs ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılacak.Görüntü yönetmenliklerini ise halen yayında olan ‘’yeni gelin’’ dizisinin görüntü yönetmeni olan Önder Güral ve Amerika’da meslek hayatına devam eden Kaan Pala üstlenecek.

Çift’likbank filminin yapımcısı İsmail Hakkı KOÇ yüksek bir bütçeyle çekecekleri filmin senaryosunu hazırlarken mağdur olan insanların yanında olduklarını onlara film de yapacakları vurgularla da destek vereceklerini ve ülkemizde yaşayan vatandaşların bu ve bunun gibi dolandırıcı çetelerin oyunlarına gelmemeleri için perdenin arka kısmında olup biten herşeyi gözler önüne sereceklerini açıkladı.

Ekim ayı başında vizyona girecek olan komedi filminin müzikleri ise Barış Engürlü ve Ramis Alkan tarafından hazırlanıyor.Senaryosunun güncelliği ve kadrosuyla gişelere çok idaalı giriş yapacağı düşünülen film de konuk sanatçı olarak sürpriz bir çok ünlü ismi izleyebileceksiniz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.