Cem Yılmaz’dan gazetecilere haber başlığı!

Komedyen Cem Yılmaz, alışveriş için geldiği Zorlu Center Alışveriş Merkezi’nde kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerine poz verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz geçtiğimiz gün Zorlu Center’da görüntülendi. Beymen mağazasına girerek yeni yıl alışverişi yapan ünlü komedyen diğer mağazalara da göz attıktan sonra kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerine poz verdi. Magazin muhabirleri fotoğrafları çektiği sırada espri yapan Cem Yılmaz “Yürüyordu. Cem Yılmaz AVM’de yürüyordu” dedi. Keyfi yerinde olan Cem Yılmaz, geçtiğimiz aylarda ayrıldığı sevgilisi Defne Samyeli ile barıştığı iddialarına ise yanıt vermek istemedi.

Hayelet sevgilisi çok konuşuldu

Geçtiğimiz haftalarda Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı Mucize 2 Aşk filminin galasına katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, yanında sevgilisi var gibi davranmış ve galadakileri güldürmüştü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.