Cem Yılmaz bitmiş! Cem Yılmaz ve oğlu Kemal’den eğlenceli video

Serenay Sarıkaya ile ayrılmasıyla gündemden düşmeyen ünlü komedyen Cem Yılmaz, oğlu Kemal’in bir videosunu Instagram hesabından paylaştı. Yılmaz, paylaşımına ‘Bir ölür bin doğarız oğul 🙂 hesabı’ notunu ekledi.

Özel hayatıyla magazin basınının yakından takip ettiği isimlerden olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile olan ilişkisini bitirmesiyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunmaktan hoşlanmayan Cem Yılmaz, eğlenceli sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Cem Yılmaz, Ahu Yağtu ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kemal’in bir videosunu paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.