Caner Cindoruk, İstanbul Şehir Üniversitesi öğrencileri ile buluştu

Başarılı oyuncu Caner Cindoruk, İstanbul Şehir Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nün düzenlediği “Oyunculuk Üzerine” sohbetlerinin ilk konuğu oldu. Caner Cindoruk, öğrencilere tiyatrodan asla vazgeçmemeleri tavsiyesinde bulundu.

İstanbul Şehir Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nün “Oyunculuk Üzerine” başlıklı sohbet toplantılarının ilk konuğu “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisindeki performansıyla göz dolduran başarılı oyuncu Caner Cindoruk oldu. Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitim gördüğü dönemde üniversitenin tiyatro kulübünde uzun saatler geçirdiğini anlatan Caner Cindoruk, “ Tiyatroya 17 yaşımda Adana Şehir Tiyatrosu’nda başladım. Aynı yıl üniversiteyi kazandım ama benim yetişmemdeki en büyük etken şehir tiyatrosunun yanı sıra üniversitemin tiyatro topluluğu oldu. Çok deneysel işler yaptık, birçok başarının altına imza attık. Hatta okulu uzatmamadaki sebep yine tiyatro topluluğuydu. Hayatınızda ‘Ne yapacaksın tiyatrocu mu olacaksın?’ diyenler hep olacaktır. Tavsiyem kesinlikle tiyatrodan vazgeçmeyin” dedi.

Caner Cindoruk, öğrencilerin ünlü olunca hayatınızda neler değişti sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Ünlü olmak hayatınıza çok şey katıyor ve aynı zamanda çok şey götürüyor. Özgürlüğünüz azalıyor. Benim İstanbul’a geldiğim zaman en çok sevdiğim şey vapurun arkasından ayaklarımı uzatmaktı, bunu şimdi yapamıyorum.” Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan başarılı oyuncu, öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.