Can Yaman ve Demet Özdemir’den hayranlarını üzen haber

Yapımcı Faruk Turgut, Hülya Koçyiğit’in sunduğu sohbet programına katıldı. Çarpıcı açıklamalar yapan Turgut, Demet Özdemir ile Can Yaman’ı tekrar birlikte oynatmayı düşünmediğini açıkladı.

Erkenci Kuş dizisinin yıldız oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman ile ilgili hayranlarını üzecek bir haber geldi. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Yaman ile Özdemir’i yeni bir dizide daha birlikte başrol oynatmayı düşünmediğini açıkladı.

“TEKRARA DÜŞER”

Turgut, kanalların oyuncu konusunda zorlamaları olduğunu belirtti ve “Oyuncu iyi performans gösterdiğinde kanal yöneticileri bir sonraki projede tekrar aynı oyuncuyu görmek istiyorlar, bu tür baskı var şu anda” dedi. Ayrıca Erkenci Kuş’un başarısına da değinen yapımcı, kanalların Can Yaman ve Demet Özdemir’in birlikte bir proje yapması yönünde istekleri olduğunu belirterek “Tekrara düşer o yüzden olmaz tabii” dedi.

ŞOK! Can Yaman yurt dışında genç bir kadınla görüntülendi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.