Çağla Şıkel’le Enis Arıkan, Dubai’den yatırım amacıyla ev almaya karar verdi

Çağla Şıkel’le Enis Arıkan hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Reklamlardan iyi bir gelir elde eden Çağla Şıkel’le Enis Arıkan iddiaya göre Dubai’den yatırım amacıyla ev almaya karar verdiler.

Çağla Şıkel ile Enis Arıkan, rol aldıkları reklam filmlerinden elde ettikleri gelirle kendilerine Dubai’den ev almaya karar verdiler. Takvim’de yer alan habere göre; Çağla Şıkel ile Enis Arıkan iddiaya göre Dubai’de birçok emlakçıyla da görüştüler.

Haberde yer alan iddiaya göre; 150 bin dolardan başlayan ev fiyatlarının aksine aldığın eve göre büyük kira getirisi oluyormuş. Yatırım bilgileri alan Çağla Şıkel ile Enis Arıkan, ekranda kazandıklarını yatırıma döndürme hesapları yapıyorlar.

Konuyla alakalıysa ne Çağla Şıkel’den ne de Enis Arıkan’dan bu iddialarla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.