Melisa Aslı Pamuk’la İsmail Hacıoğlu arasındaki arkadaşlık bağları koptu

Melisa Aslı Pamuk galaya gelmediği için kendisine, “Yani Fransa’ya ‘mülteci’ olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı” diyen İsmail Hacıoğlu’nu sosyal medyada engelledi.

Melisa Aslı Pamuk rol aldığı Cem Karaca’nın Gözyaşları filminin galasına katılmamış, bu duruma İsmail Hacıoğlu tepki göstermişti. Cem Karaca’nın Gözyaşları filminde beraber rol aldığı Melisa Aslı Pamuk için, “Yani Fransa’ya ‘mülteci’ olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözler Pamuk’u kızdırdı.

blank

Melisa Aslı Pamuk İsmail Hacıoğlu’nu engelledi

Galaya dair herhangi bir paylaşım yapmayan Pamuk, partneri İsmail Hacıoğlu’na cevap dahi vermedi. Melisa Aslı Pamuk’un İsmail Hacıoğlu’nu Instagram’da engellediği fark edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.