Büşra Develi’den Burak Deniz hamlesi

Büşra Develi, Cihangir’de birlikte oturduğu eski aşkı Burak Deniz ile pişti olmamak için Galata’da deniz manzaralı bir eve taşındı.

Üç yıldır birlikte olan oyuncu çift Burak Deniz ile Büşra Develi, geçtiğimiz ay ilişkilerine son vermişti. Ayrıldıktan sonra ilk hamle Büşra Develi’den geldi. Güzel oyuncu, ‘Bizim Hikaye’ dizisinde rol alan Burak Deniz’le karşılaşmamak için Deniz’in de oturdugu Cihangir’den ayrılma kararı aldı. Eski erkek arkadaşını görmemek için yakın bir mesafeye taşınarak çözüm bulan Develi, Galata’da ev buldu. Ne kadar Deniz ile arkadaş olarak kaldıklarını söylese de karşı karşı gelmemeye çalışan güzel oyuncu, deniz manzaralı bir daireye taşındı. Güzel oyuncunun tarihi Boğaz manzaralı evin kirası için ise yaklaşık 5 bin TL’yi gözden çıkardığı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.