YouTube / gazetemag tv

Burak Kut, Radyo D’de Sarı Şeker Sema’nın konuğu oldu

Burak Kut uzun bir aradan sonra ilk kez bir radyo programına konuk oldu.

Radyo D’de Sarı Şeker Sema’ya konuk olan Burak Kut yayına telefonla katılan dinleyicisinin anlattığı anılar sayesinde kariyerinin ilk yıllarına gitti. Gençlere şöhretin bir meslek olmadığını ve şöhret taşımanın çok zor olduğunu anlattı.

Evde boş oturduğumu sanıyorlar

Göz önünde olmamayı kendisinin seçtiğini söyleyen Burak Kut, “magazinsel olayların içinde yer almadığım için evde oturuyorum sanıyorlar oysa sürekli üretiyorum, şu an elimde 2 albümlük birikmiş şarkı var, dizi müzikleri yapıyorum, sürekli aktif olarak çalışıyorum” dedi.

Dans figürleri kızımdan

Hoppa şarkısının video klibini özel izinle İstanbul Yeni Havaalanı’nda çeken Burak Kut, klipteki danslar konusunda 2. sınıfa giden kızı Aden’in fikir verdiğini ve bu sayede çocukların ilgisini çektiğini söyledi.

25. yıla özel projeler

2019 Yılının müzik kariyerinde 25. yılı olduğunu söyleyen Burak Kut özel projelerle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Farklı tarzlarda şarkılarını sevenler için farklı maxi singlelar çıkarmayı düşündüğünü anlatan sanatçı, bu mini albümleri hareketli, akustik, senfonik gibi başlıklar altında toplayacağını ve şu sıralar şarkı seçimleriyle uğraştığını belirtti. Ayrıca kendi şarkılarından oluşan tek kişilik bir müzikal projesi olduğunu anlatan Burak Kut bir de kendi hayatını anlatan bir film projesi olduğunu müjdeledi.

Arayı açmayacağım

Burak Kut, dinleyicilerin mesajlarla yoğun ilgi gösterdiği programda “Bundan sonra daha sık sevenlerimle buluşmayı düşünüyorum, artık yeni şarkılar için uzun süre beklemeyeceğim. Hoppa, hareketli, kolay ezberlenen tam bir pop şarkısı ama yılbaşından önce harika bir slow şarkı geliyor. Çok sevileceğinden eminim” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.