Bülent Ersoy, “Köpeklere zehirli et verilsin” diyen Yıldız Tilbe’ye destek çıktı

Sanatçı Bülent Ersoy, “Saldırgan köpeklere zehirli et verilsin” diyen şarkıcı Yıldız Tilbe’ye destek verdi. Ersoy, “Yıldız’ın evi hayvanat bahçesi gibi, kediler üstünde… Asla kötü bir niyetle söylemedi” dedi.

Sanatçı Bülent Ersoy, “Saldırgan sokak köpeklerine zehirli et verilsin” diyen şarkıcı Yıldız Tilbe’yi savunarak, “Yıldız’ın evi hayvanat bahçesi gibi, kediler üstünde… Asla kötü bir niyetle söylemedi. 5 yaşındaki çocuk parçalanınca üzüntüsünden bir anda yazdı. Hayvan severler onun kusuruna bakmasın, kızmasınlar ona…” dedi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; geçen akşam Etiler’de görüntülenen Ersoy, Yıldız Tilbe’nin sokak köpeklerini hedef alan paylaşımlarının tepki toplamasıyla alakalı konuştu.

Bülent Ersoy, “Ben kürk giyerim ama kürk giymek ayrı. Canlıyı yaratan Allah, onun canını almak da Allah’a mahsus… Bunu istemek çok insani bir şey değil ama inanınız Yıldız’ın evi de hayvanat bahçesi gibi, kediler üstünde… Asla kötü bir niyetle söylemedi. 5 yaşındaki çocuk parçalanınca üzüntüsünden bir anda yazdı. Hayvan severler onun kusuruna bakmasın, kızmasınlar ona…” dedi.

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sahipsiz saldırgan köpekler için “Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin” demişti. Kısa sürede tepki çeken Tilbe, yeni bir açıklama yaparak saldırgan köpeklerin insan öldüren kişilerden bir farkının olmadığını söylemişti.

Tilbe, daha sonra “Kalbini istemeden kırdığım köpek sahibi insanlar için çok özür dilerim, yakınlarını köpek saldırısında kaybeden yüreği dağılan insanlardan da özür dilerim. Kırıldığım insanları da Allah’a havale ettim, bundan sonra…” diye açıklama yapmıştı.

ŞOK! YILDIZ TİLBE: KÖPEKLERE ZEHİRLİ ET VERİN

İSTANBUL BAROSU’NDAN YILDIZ TİLBE HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.