ŞOK! Yıldız Tilbe: Köpeklere zehirli et verin

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından sahipsiz saldırgan köpekler için dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Tilbe, “Bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin” dedi.

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından sahipsiz saldırgan köpekler için dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Tilbe, “Bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin” dedi. Tepkilere neden olan sözlerinin ardından yeni bir açıklama yapan Tilbe, saldırgan köpeklerin insan öldüren kişilerden bir farkının olmadığını söyledi.

Twitter hesabını aktif şekilde kullanan Yıldız Tilbe, “Sahipsiz köpekler hayvan barınaklarında toplanıp aklı başında, hayvansever görevliler tarafından bakılmalıdır. Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya? Toplasınlar hayvan barınaklarına köpekleri, hayvanseverler görevlendirilsin, hayvan sevmeyen sırf görev diye bu işi yapan birileri olmasın barınaklardaki hayvanlar birbirini yiyor açlıktan Allah razı olmasın, hayvanseverler görevlendirilsin, kontrol edilsin hayvanda kurtulsun insan da” dedi.

KÖPEKLERDEN NEFRET EDİYORUM

Açıklamalarıyla kısa sürede gündem olan Tilbe, paylaşımlarına şu şekilde devam etti:

“Bütün insanların ve hayvanlarınyaşama hakkı vardır, fakat saldırmaya öldürmeye hakkı yoktur, olmamalıdır. Yasalar insanın dahayvanın da birbirine zarar vermeden yaşamalarınıkanunlaştırmalıdır. İnsanlara grup halinde saldıran parçalayan,öldüren köpeklerin insan öldüren bir insandan farkı yoktur, cezalandırılmalıdır. Başka insanlara saldırmak için özgür bırakılmamalıdır. Bende şu ano çocukları kadınları insanları parçalayan köpeklerden nefret ediyorum.Sevmek için bir sebep göremiyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.