Bülent Ersoy, Adana’daki yangın için vazifeye hazır

Adana’nın Aladağ İlçesi’nde dün akşam ortaöğretim öğrencilerinin kaldığı kız öğrenci yurdunda çıkan yangın nedeniyle, Bülent Ersoy taziye ve geçmiş olsun mesajında şunları söyledi: “12 cenaze ve 22 yaralı bilançosu ile neticelenen acı ve gözyaşlarıyla dolu bir facianın ardından, Tanrı’dan ölenlere rahmet, yaralılara da acil şifalar dilerken, muhterem Adanalılar ve de tüm afetzedelerin kederli Aileleri’ne de başsağlığı taziyelerim ve de geçmiş olsun dileklerimi de beraberce iletip, acılarınızın acım olduğunu da bilmenizi ister, üzerime düşecek her türlü taleplerinizi vazife bileceğimi de bu vesile ile ifade etmek isterim. Allah’a emanet olunuz, sevgi ve hürmetlerimle efendim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.