Bora Duran: Sibel Can’a kırgınım

Dream Turk ekranlarında yayınlanan ve Müzik dünyasının özel röportajlarıyla en çok konuşulan programı “50 fifty”nin stüdyo konuğu olan ünlü müzisyen Bora Duran, Emel Yalçın’a yaptığı açıklamalarla gündem yarattı.

Yaptığı özel şarkılarla müzik dünyasında farklı bir yer edinen Bora Duran, “İyi şarkı çabuk olmuyor, demlenmen gerek” derken özel şarkıların çıkma sürecinin kolay olmadığını dile getirdi.

Ünlü isimlere sık beste vermediğini dile getiren Bora Duran, Sibel Can ve Demet Akalın’a sitemlerini iletti. Sibel Can’ın kendisinden 3 kez arayarak beste istediğini dile getiren Bora Duran, “Kendisine beste yapıp gönderdiğimde menajeri beni arayıp çok iyi bir beste yaptığımı söyledi. Şarkıyı gönderdim ama günlerce bekledim geri dönüş olmadı. Hala da geri dönüş bekliyorum. Sibel Can’a bu anlamda kırgınım” dedi.

Bora Duran, Demet Akalın’ın da kendisinden özel olarak beste istediğini söyleyerek, “Demet için de bir slow şarkı yaptım. Ama şarkıyı nasıl bulduğuna dair geri dönüş bile yapmadı” diyerek sitem etti.

Programın tekrarı cumartesi 16:00 pazar 13:00 te Dreamturk tv’de yayınlanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.