Bodrum Unplugged Festival’i “Gümüşlük Eklisia” da başlıyor

Sunar Medya’nın organizasyonu ile Bodrum Unplugged Festivali, müzik dünyasının birbirinden ünlü isimlerini Bodrum’da müzikseverler ile buluşturuyor.

Gümüşlük’ de denize karşı bir sahnede akustik müzik Bodrum Unplugged Festivali 12 Temmuz’da Ceylan Ertem performansı ile başlıyor.

Temmuz ve Ağustos ayı boyunca; Ceylan Ertem, Evet Ne Söylüyorduk, Mehmet Erdem, Gaye Su Akyol, Melek Mosso, Gökhan Türkmen ve Tan Taşçı unplugged konserleri ile dinleyicinin karşısında olacak.

Yakın zamanda sürpriz isimlerin de açıklanacağı Bodrum Unplugged Festivali, müzik ve doğanın eşsiz uyumu ile 2019 yazında Bodrum Gümüşlük Eklisia Sahnesi’nde misafirlerini bekliyor.

Festivalin biletleri Biletix ve Bodrum Gümüşlük Eklisia Sahne gişesinde.

blank

Bodrum Unplugged Festivali Takvimi;

12 Temmuz Ceylan Ertem

20 Temmuz Evet Ne Söylüyorduk (Ayçin Asan)

09 Ağustos Mehmet Erdem

10 Ağustos Gaye Su Akyol

16 Ağustos Melek Mosso

17 Ağustos Gökhan Türkmen

23 Ağustos Tan Taşçı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.