Bizim Köyün Kızları’nda talihsiz kaza!

TRT1 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen ‘Bizim Köyün Kızları’ programında yarışmacı olan Gizem Zehra Köylü talihsiz bir kazayla denize düştü.

TRT1 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen ‘Bizim Köyün Kızları’ isimli yarışma programında büyük bir talihsizlik yaşandı. 4’er kişiden oluşan 8 kız yarışmacı, bir yarışma etabı için balık tutmak üzere Kefken Limanı’ndan 17 metrelik bir balıkçı teknesi ile birlikte limandan ayrıldı ve 10 mil açıkta ilk balık ağını çektikten sonra tutulan balıkları ayıklamak üzere teknenin güvertesine çıkan yarışmacılardan Gizem Zehra Köylü isimli yarışmacı talihsiz bir şekilde denize düştü. O esnada teknede büyük bir panik yaşandı.

Gizem’in takım arkadaşları Bu yaşananlar üzerine şoka girerken tekne mürettebatı hemen olaya müdahale etti. Mürettebat hemen ip ve can simidi atarak genç kızı Karadeniz’in soğuk sularından çıkardı. Kıyıdan yaklaşık 10 deniz mili uzakta yaşanan bu talihsiz olayda genç yarışmacı hemen teknenin kamarasına alındı.

blank

SAĞLIK DURUMU İYİ!
Programın yapımcılığını üstlenen Karga Film’den alınan bilgilere göre yarışmacının sağlık durumunun iyi olduğu ve devam eden günlerde yarışmaya devam ettiği bildirildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.