‘Bizans Oyunları’ ekibi beyazperdeden önce Beyaz Show’a geldi

‘Bizans Oyunları’ ekibi, 15 Ocak’ta seyircisiyle beyazperdede buluşmadan önce Beyaz Show’daydı! Beyazıt Öztürk’ün filmin oyuncuları Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Tuvana Türkay ve futbolcu Yattara’yı ağırladığı gecede kahkahalar havada uçuştu.

Programa Tolgahan Sayışman ve Beyazıt Öztürk’ün birlikte çektiği ‘Göz Göze’ bölümü damga vurdu. Beyazıt Öztürk, Sayışman’a ilk olarak “20 sene sonra kendini nerede görüyorsun, bu kaslar ve yakışıklılık gidince?” diye sordu. Tolgahan Sayışman’ın “En kötü senin olduğun yerde olurum” cevabı ile stüdyo kahkahaya boğuldu.

BEYAZ RÖVANŞI BİR BARDAK SUYLA ALDI!

Tolgahan Sayışman’ın üst üste gelen sert cevaplarıyla baş edemeyen Beyazıt Öztürk, dayanamayıp Tolgahan Sayışman’ın suratına bir bardak dolusu suyu fırlattı! Sayışman da aynı şekilde karşılık vermek isteyip bardağın boş olduğunu görünce kalakaldı.

Kahkaha ve eğlencenin hiç dinmediği gecede filmin oyuncularından Murat Dalkılıç 9 kişilik orkestrasıyla seslendirdiği şarkılarıyla da mini konser verdi. Gecenin bir diğer keyifli anı da Gürkan Uygun’un canlı olarak Sezen Aksu imzalı ‘Büklüm Büklüm’ şarkısını seslendirmesi oldu.

Beyazıt Öztürk ve Tolgahan Sayışman’ın ‘Göz Göze’ bölümü

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.