Birlikten Kuvvet Doğar

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği 15.Gültepe Rumeli Şenliği’ndeki destekleri nedeniyle Çamdibi Halk Oyunları Kulübü ve Düşler Atölyesi’ni ziyaret ederek plaket takdim etti.

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı ve Konak Belediye Meclis Üyesi Birol Özkardeşler plaket takdiminde yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; ” Konak Belediyemizle birlikte geleneksel olarak düzenlediğimiz Gültepe Rumeli Şenliği’ni bu yıl muhteşem bir şekilde ,birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdik.Konak Belediye Başkanımız Abdül Batur’a ne kadar teşekkür etsek azdır.
Birlikten Kuvvet doğar diyerek gerçekleştirdiğimiz 15.Gültepe Rumeli Şenliği’nde gönüllü olarak bize güç veren kardeş derneğimiz Çamdibi Halk Oyunları Kulübü Başkanı Güney Ergu ile Yöneticilerine ve Otantik geleneksel kıyafetlerimizi tanıtan Düşler Atölyesi sahibeleri Duğan Ailesine şükranlarımızı sunuyoruz.Birlikten kuvvet doğar sözü bu desteklerle yerini buldu.
Rumeli Balkan kültürünün yaşatılması konusunda verdikleri hizmetler nedeniyle ben kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.”

Plaket takdiminde Rumeli Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Tuncay Başoğlu ve UBF Başkan Vekili Mehmet Yıldız’da hazır bulundular.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.