Birce Akalay: Siz kadınlığı da bizden iyi bilirsiniz

Birce Akalay, verdiği mesajla dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü oyuncu Birce Akalay, yeni sezonda Bein Connect platformunda yayınlanacak olan Babil isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkacak. Dizinin 2020 yılında izleyici ile buluşması bekleniyor. Dizide Birce Akalay ile yanı sıra Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Halit Ergenç, Ozan Güven ve Mesut Akusta da yer alıyor.

İnstagram hesabından paylaşım yapan Akalay, sosyal medyayı sallayan Şilili kadınların feminist protestosunu yayınladı. Güzel oyuncu, verdiği mesaj ile de dikkatleri üzerine çekti.

Birce Akalay, “Şüphesiz ki, siz kadınlığı da bizden iyi bilirsiniz. Günlerdir kulağımda çınlayan, iz bırakan Şili’li feministlerin protestosu. Burada dursun. İki parça izlesene” diye yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.