Birce Akalay eski eşi Sarp Levendoğlu’nu unutamadı mı?

Birce Akalay eski eşi Sarp Levendoğlu’nun instagram sayfasına girip fotoğrafını beğendi. Beğeni takipçilerin gözünden kaçmadı.

Sarp Levendoğlu, Ağustos 2014’te evlendiği Birce Akalay’dan Ocak 2017’de boşanmıştı.

Hemen ardından ‘Deliormanlı’daki rol arkadaşı Derya Şensoy ile ilişkiye başladı.

Birce Akalay da balet/şair Can Tunalı ile yeni bir maceraya yelken açmıştı.

Geçen hafta FOX TV’deki ‘Savaşçı’nın kadrosuna katılıp ‘JÖH Komutanı Haydar Bozkurt’u oynamaya başlayan Sarp Levendoğlu diziden bir sahneyi Instagram hesabında paylaştı.

İşte ne olduysa bundan sonra oldu.

Kanal D’deki ‘Siyah Beyaz Aşk’ta Çınar’ı oynayan Birce Akalay, takip listesinde olmamasına rağmen eski eşi Sarp Levendoğlu’nun sayfasına girip fotoğrafı beğendi.

Takipçileri fark edince kısa süre sonra sildi. Ardından kendi hesabında şu sözleri paylaştı: “Bir daha göremeyeceğini hatırladıkça, hiç olmadığı kadar özlüyor insan… Bazı şarkılar hep sana artık.”

Birce Akalay hayranlarının “Bu sözler eski eşinize mi?” sorusuna yanıt vermedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.