gazetemag tv

Bill Gates, en büyük pişmanlığını açıkladı

Microsoft’un kurucusu ve dünyanın en zengin ikinci insanı olan Bill Gates, öğrencilik hayatına dair en büyük pişmanlığını açıkladı.

Teknoloji devi Microsoft’un kurucusu Bill Gates en zenginler listesinde ilk sırada görmeye alıştığımız bir isim. Son yıllarda yardım kuruluşlarına verdiği destek ile adından söz ettiren Gates, bu sefer ilginç bir açılama ile gündemde.

Bill Gates, öğrencilik hayatına dair en büyük pişmanlığını açıkladı. 1975’te ABD’nin önde gelen eğitim kurumlarından Harvard Üniversitesi’ne adım atan Bill Gates, üniversite hayatı boyunca asosyal olduğunu ve bundan büyük bir pişmanlık duyduğunu söyledi.

Gates verdiği röportajında “O dönem o kadar asosyaldim ki derslerden daha iyi notlar almak ve daha çok derse girip çıkmak dışında hiçbir şeyi umursamıyordum. Keşke daha fazla insan tanısaydım” diyerek o dönemki pişmanlığını dile getirmiş.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.