Bilim Kurulu üyesinin AVM isyanı! “Boşuna uğraşıyoruz”

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Necmettin Ünal, AVM’lerin açılması kararının ardından vatandaşların 11 Mayıs’ta mağazalara akın etmesine tepki gösterdi ve “O zaman istifa edelim, boşuna mı konuşuyoruz diye düşünüyorum bazen” dedi.

Korona virüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Necmettin Ünal, CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın konuğu oldu.

Ünal, canlı yayında AVM’lerle ilgili çıkan kararın ardından vatandaşların AVM’lere akın etmesine isyan etti.

Prof. Dr. Ünal, şöyle konuştu:

“SİZ DE BEN DE İSTİFA EDELİM”

“Siz de ben de istifa edelim, programlara artık çıkmayalım. 1 buçuk aydır topluluk olan yerlere gitmeyin ve AVM’lerin oluşturacağı risklerden bahsediyoruz. İlk gün açıldığı zaman 1 milyon 400 milyon kişi buralara gidiyor. Sinema yok, yiyecek yok, dükkanların çoğu kapalı…”

“BAZEN BİZ BOŞUNA MI KONUŞUYORUZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

“Ona rağmen 1 milyon kişi neden gitti oraya. Ben inanın anlayamıyorum ve bazen biz boşuna mı konuşuyoruz diye düşünüyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.