‘Bihter’ filminin yeni fragmanı yayınladı

Başrolünde Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı ‘Bihter’ filminin yeni fragmanı yayınladı. Prime Video’da yayınlanacak film 16 Kasım’da izleyiciyle buluşacak.

YouTube video

Halit Ziya Uşaklıgil’in popüler eserlerinden birisi Aşk-ı Memnu’nun yeniden ekrana taşınan yorumu olan ‘Bihter’ izleyicileri geçmişe götürüyor.

Film’de, Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, konuk oyuncu olarak ise Ebru Özkan ve Tilbe Saran yer alıyor.

Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in yaptığı, senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldığı film, 16 Kasım’da Prime Video’da izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.