Beylikdüzü Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde moda rüzgarı esti

Bu yıl 10. kuruluş yıldönümünü kutlayan Beylikdüzü Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde moda rüzgarı esti. Dört top model ile Türkiye güzelinin podyuma çıktığı defileyi izleyenler izdiham yarattı.

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde ünlü organizatör ve koreograf Banu Noyan’ın hazırladığı ilkbahar-yaz defilesi, yoğun ilgiyle karşılandı. Pandemi nedeniyle defile izlemeyi özleyen AVM müşterileri, podyumun etrafına sığmayınca alışveriş merkezinin üst katlarını doldurdu.

blank

Top modeller podyumda
10. yıldönümünü kutlayan Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen ilkbahar-yaz defilesinde, Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Wilma Elles, Miray Noyan ve Miss Fashion TV Türkiye 2021 Güzeli Dilara Kırmıt’ın da aralarında olduğu 30 manken podyuma çıktı. Defilede, Network, Penti, Naramaxx, Kiğılı, Defacto ve Boyner’in koleksiyonları görücüye çıktı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.