Bestemsu Özdemir iki senedir üzerinde çalıştığı kendi moda markasını hayata geçirdi

Ekranların sevilen yüzü, güzel oyuncu Bestemsu Özdemir iki senedir üzerinde çalıştığı kendi moda markası BESTEMSUOZDEMIR’i hayata geçirdi. Uzun zamandır tamamlamayı heyecanla beklediği markasının ilk koleksiyonu olan SS’23 BESTEMSUOZDEMIR’i titizlikle hazırlayan güzel oyuncu bu mutluluğunu ilk olarak yakın arkadaşlarıyla evinde özel bir davette paylaştı.

Markasının kuruluş hikayesini dostlarıyla paylaşan ve SS’23 BESTEMSUOZDEMIR koleksiyonunu ilk defa takdim eden Bestemsu Özdemir aldığı güzel yorumlar karşısında mutluluğunu gizleyemedi. Oldukça güzel anların yaşandığı bu özel gecede Ece Sükan, İlayda Çevik, Gülper Özdemir, Melis Birkan, Alper Saldıran, Esra Türker, Raşit Bağzıbağlı, Eda Zamanpur, Sertaç Taşdelen, Hazal Eker, Aylin Çetinkaya, Merve Küsmenoğlu, Bestemsu Özdemir’i yalnız bırakmadı. Tam bir yaz koleksiyonu dedirten SS’23 BESTEMSUOZDEMIR renkleri ve kumaşlarıyla güzel oyuncunun stilini yansıtan parçalar sergiliyor.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.