Beşiktaş-Atletico Madrid kadın futbolu maçında seyirci rekoru kırıldı

8 Mart Kadınlar Günü sebebiyle Vodafone Park’ta oynana Beşiktaş-Atletico Madrid kadın futbolu maçında seyirci rekoru kırıldı. 30 bin kişinin tribünden izlediği maç, Türkiye’de bir kadın futbol maçında en fazla seyircinin olduğu karşılaşma oldu.

Beşiktaş ve Atletico Madrid kadın futbol takımları arasında oynanan Vodafone Kupası mücadelesi Türkiye’de bir kadın futbol maçında en fazla taraftarın bulunduğu müsabaka olarak rekora imza attı. Karşılaşmayı 30 binin üzerinde futbolsever tribünden takip etti.

8 Mart Kadınlar Günü sebebiyle düzenlenen Vodafone Kupası’nda Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile İspanya’nın Atletico Madrid Kadın Futbol Takımı, Vodafone Park’ta karşı karşıya geldi. Bu mücadele ile Türkiye’de bir tribün rekoru da kırılmış oldu. Vodafone Park’ta ücretsiz olacağı duyurulan karşılaşmayı 30 binin üzerinde siyah-beyazlı taraftar tribünden takip ederek, bir kadın futbol müsabakasında en fazla seyirci bulunan karşılaşma olarak tarihe geçti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.