YouTube / gazetemag tv

Berkay “İsyanlarda”

Ünlü söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan’ın önümüzdeki ay Poll Production by Polat Yağcı etiketi ile piyasaya çıkaracağı ‘Unutulmayan Şarkılar Vol 2’ albümünün ilk video klibi Berkay’dan geldi.

Türk Pop Müziğinin başarılı isimlerinden Berkay, ‘Unutulmayan Şarkılar Vol 2’ albümünde yer alan sözü Ahmet Selçuk İlkan, müziği Kemal Taşçeşme, aranjesi ise Çağrı Telkıvıran’a ait olan ‘İsyanlardayım’ şarkısı ile sevenleriyle buluşuyor.

26 yıl önce Müslüm Gürses’in milyonlara duyurduğu ve Berkay’ın yeniden yorumladığı ‘İsyanlardayım’ şarkısının video klip yönetmenliğini Murat Joker üstlendi.

Şarkıyı yüzlerce eser arasından özel olarak seçen Berkay, böyle güçlü bir şarkıyla çok değerli olan bu projede yer almaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Berkay
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.