gazetemag tv

Beren Saat ve Kenan Doğulu ayrılık iddialarını yalanladı

Kenan Doğulu, ayrılık ve tüp bebek haberleri ile ilgili konuştu.

İki yıl önce Los Angeles’ta nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu, ayrılacaklarına dair çıkan haberleri, “Çok mutluyuz” diyerek yalanladı.

Son dönemde davetlere ayrı ayrı katıldıkları için ayrılacaklarına dair iddialar ortaya atılan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, önceki akşam objektiflere takıldı. Akşam saatlerinde bir arkadaşının düğün törenine katılmak için Moda Deniz Kulübü’ne giden Doğulu, daha sonra Karaköy’de bulunan eşinin yanına geçti.

Karaköy Klein’e gelen Doğulu, gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. İkili, çıkışta muhabirlerin ayrılık sorularına, “Çok mutluyuz, dostlarımızla sohbet edip eğlendik” yanıtını verdi. Doğulu, “Tüp bebek denediğiniz ve başarılı olamadığınız doğru mu?” sorusuna ise “Bak sen yahu!” diyerek güldü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.