Bengisu “Bir Dost Bulamadım”

Berklee mezunu, Türkiye’nin yurtdışında yaşayan gurur kaynağı müzisyenlerinden Bengisu, yeni şarkısı ‘Bir Dost Bulamadım’ ile dinleyiciden tam not aldı. Garaj Müzik tarafından yayınlanan tekliye tüm dijital platformlardan ulaşmak mümkün.

Dijital platformların Türkçe müzik listelerinde kısa sürede kendine üst sıralarda yer bulan ‘Bir Dost Bulamadım’, Mehmet Turgut imzalı klibiyle de beğeni topladı. Sosyal medyada olumlu yorumlara mazhar olan Bengisu’ya müzikseverler “Söz müzik aranje muazzam olmuş”, “Gerçekten mükemmel olmuş hem şarkı hem klip”, “Şarkı, daha önceki versiyonlarından farklı yapılmış. Popüler müziği, funk jazz öğeleriyle daha belirgin ve renkli bir şekle bürümüş. Şarkıcının yorumu kaliteli, sesin tınısının kulağa dokunuşu yumuşak” gibi yorumlarla iltifat etti.

Şarkının stüdyo kayıtlarını ve klip çekimini tamamladıktan sonra mart ayı başında yaşamını sürdürdüğü Boston’a dönen Bengisu, seyahat kısıtlamalarının kalkması ve Türkiye’deki hayranları ile buluşmak için gün sayıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.