Behzat Ç. yeniden mi başlayacak?

Behzat Ç.’nin yazarı Emrah Serbes fenomen diziyle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Serbes, dizinin yeniden ekrana gelebileceği sinyali verdi. Yazar Emrah Serbes, Behzat Ç. hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu.

‘ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜLÜYOR’

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre, Behzat Ç. hakkında Ekşi Sözlük‘te ortaya atılan bir iddia ve dizinin senaristi Emrah Serbes‘in tweeti heyecan yarattı. Ekşi Sözlük’te “behzat ç’nin yeni sezonda tekrar başlaması” başlığı altında dizinin senaristi Emrah Serbes’in de bulunduğu bir fotoğraf paylaşıldı.

Başlıkta dizinin yeniden başlaması yönünde çalışmalar yürütüldüğü iddia edildi.

‘GÖRÜŞÜYORUZ OLABİLİR’

Ekşi Sözlük’teki bu paylaşımdan sonra Emrah Serbes, Twitter’daki hesabından “Görüşüyoruz olabilir” şeklinde bir tweet attı.

Yüzlerce kişinin retweet edip, 2 bin 500’den fazla kişinin de “beğendiği” bu tweet sonrasında sosyal medyada “Behzat Ç. Yeniden” etiketi altında dizinin yeniden yayınlanması için çok sayıda tweet atıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.