Batum’da unutulmaz Hakan Altun dakikaları

Gürcistan Batum’da ki Intourist Otel’de sahne alan Hakan Altun kendisini izlemeye gelenleri sahneden saatlerce inmeyerek müziğe doyurdu. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Altun, çarpıcı açıklamalar yaptı. Aşk hayatı sorulduğunda ‘Bu konu hakkında susmayı tercih ediyorum’ diyen Altun burayı çok beğendim balayına buraya gelebilirim diyerek evlilik sinyalleri verdi. Altun, “Aşkta kaybeden kumarda kazanır sözüne asla inanmıyorum. Aşkta kaybeden her şeyde kaybetmiş demektir” dedi.Hakan Altun’u dinleyenler arasında Metro Turizm yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk’te vardı. Ünlü işadamı eşiyle birlikte dinlediği Hakan Altun şarkılarıyla keyifli bir gece yaşadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.