Başkan Hürriyet’e ‘Leyla Hanım’ sürprizi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ’Leyla Hanım’ filminin yarışacağı 23. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali için gittiği Safranbolu’da “Leyla Hanım Konağı” sürpriziyle karşılandı

BOLU (İGFA) – İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, tek dereceli seçim sistemiyle seçilen ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan’ın yaşamını konu alan ‘Leyla Hanım’ filminin yarışacağı Altın Safran Belgesel Film Festivali’ni yerinde takip etmek için Safranbolu’ya gitti. Burada güzel bir sürprizle karşılaşan Başkan Hürriyet, öncülük ettiği Leyla Hanım filmiyle aynı ismin taşıyan konakta kalacak.

KAZANANLAR BUGÜN BELLİ OLUYOR

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin sembol kadınlarından eski İzmit Belediye Başkanı Leyla Atakan anısına yapılan Leyla Hanım filmi 23. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali’nde yarışıyor. Uluslararası Uzun Metraj Belgesel Film Yarışması, Uluslararası Kısa Metraj Belgesel Film Yarışması ve Kültürel Miras ve Korumacılık Temalı Ulusal Belgesel Film Yarışması’nın kategorilerinin olduğu festivalin kazananları bu akşam açıklanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.