Barış Arduç’un partneri Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu oldu

Barış Arduç’un boy gösterdiği banka reklamının sürpriz ismi Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu oldu.

Son dönemin yakışıklı oyuncularından Barış Arduç, şimdilerde bir reklam filminde boy gösteriyor Kiralık Aşk dizisiyle bir anda milyonların gönlünde taht kuran Arduç, Kıvanç Tatlıtuğ, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar gibi isimlerden sonra banka reklamları için kamera karşısına geçen son isim oldu. Geride bıraktığımız akşam seyirciyle buluşan reklamların bir de sürprizi vardı.

Reklamlarda yakışıklı oyuncuya eşlik eden iki genç kızdan biri Defne Samyeli’nin kendisinden çok söz ettiren kızı Deren Talu’dan başkası değildi. Dikkatli gözlerden kaçmayan bu detay Deren Talu’yu televizyonda görmek isteyenleri sevindirirken genç kız için bundan sonra dizi tekliflerinin gelip gelmeyeceğini zaman gösterecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.