Ayşen Birgör “Kış Bahçesi”

Türk Sanat Müziği sanatçısı Ayşen Birgör, “Kış Bahçesi” isimli yepyeni single’ını 29 KasımCuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayınlıyor.

Sözleri Ayla Çelik, müziği Gökhan Tepe’ye ait şarkının düzenlemesi ise Seçkin Özer’in imzasını taşıyor.

Onur Kök, yönetmenliğinde kamera karşına geçen sanatçının video klip çekimleri 1 günde tamamlandı.

2000 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümünden mezun olan Birgör, 1996 yılında Özkan Turgay yönetmenliğinde “Gecem” isimli ilk solo çalışmasını yayımladı. Star televizyonunda yayımlanan Pop Star Alaturka yarışmasında 3. oldu. 2007 yılında TRT Akşam Sefası programında solist olarak görev yaptı. 2009 yılında Taşkın Sabah yönetmenliğinde, Orhan Gencebay, Suat Suna, Fettah Can ve Coşkun Sabah eserlerinden oluşan bir albüm daha yayımladı. 2015 yılında TRT Müzik kanalında halen devam eden kendisinin hazırlayıp sunduğu ve şarkılar söylediği “Yıldızlar Altında” adlı müzik eğlence programı devam etmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=64LqJICCP6Q

Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan “KIŞ BAHÇESİ” isimli single çalışmasını tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.