Atlantic Records’un yeni yıldızı, Ava Max “My way“

1947’de Ahmet Ertegün’ün, Amerika’da kurduğu; müzik sektörüne, birçok müzisyen, sanatçı kazandıran ve bu üstlendiği misyon ile müzikte çığır açan işlere imza atan, müzik kültürünün şekillenmesinde büyük rol oynayan Atlantic Records, yetmişbir yıldır sektöre hizmet etmeye devam ediyor.

Atlantic Records’un yeni yıldızı ,Ava max ilk single çalışması “My way”yı digital platformlarda müzik severlerin beğenisine sundu. Farklı ve etkileyici ses rengine zenginliğine sahip AVA MAX, kısa zamanda elde ettiği başarıyla, Amerika’da yıldızı yükselen pop starları arasında gösteriliyor.

Arnavut göçmeni bir ailenin kızı olan AVA MAX, Wisconsinde doğdu, Virginia’da büyüdü. Yeteneğini operacı olan annesinden alan, lise yıllarından itibaren birçok müzikallerde yeralarak, çocukluk hayalinin gerçekleştiren AVA MAX, , birçok ünlü müzisyenin yeraldığı şirkette, ilk single çıkarmanın heyecanını yaşıyor.

Bu ilk single çalışmasında AVA MAX şöyle diyor: “ Kesin, net ve söyleneyeceği belli bir konuşma gibi, hiçbir sesi dinlemek zorunda kalmayacağım yepyeni bir şarkıya ihtiyacım vardı. Kim olduğum ve ne istediğim konusunda gerçekten çok kararlı olmalıydım ve bunu kendime hep hatırlattığımda, bu şarkının benim için doğru olduğuna karar verdim. Çünkü bu benim ilk single çalışmam. Şöyle söyleyebilirim ki “ HERŞEYİ KENDİ YOLUMLA YAPACAGIM” .

Türkiye’de de yeni single çalışmasıyla farkedilen AVA MAX, yabancı müzik yayını yapan radyolarda listeye girmeye başladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.