Aslı Hünel sahnede aşçı oldu

Kütahya Porselen, 3. Gastronomi günlerinde yeni imajı ve “Rengârenk” adını verdiği yeni albümü ile fark yaratan, Türkiye’nin en güçlü sesi olarak işaret edilen ünlü sanatçı Aslı Hünel 1000 gastronomi sektörünün öncü şefleri için konser verdi.Afyon’da çıktığı sahnesi için Hünel’e özel bir sahne hazırlandı. Ünlü sanatçı 1000 yakın Aşçı’ya konser vermesi aşçıların tercihi Asli Hünel oldu yorumları yapılırken yemek profesörlerinden Hünel’e şarkıların ve sahnelerin profesörü sıfatlanması yapıldı. Yeni repertuarı ve yeni imajı ile yaklaşık 3 saat sahnede kalarak rekor kıran Aslı Hünel Aşçı kıyafeti giyerek kendisini izlemeye gelen 1000 yakın aşcı’ya sürpriz yaptı. Hünel’in bu jesti dakikalarca ayakta alkışlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.