Aşk gerçekte nasıl görünür?

Romanyalı kadın fotoğrafçı Natalia Mindru, kamerasını eline aldı ve şehirli aşıkları görüntüledi. Aynı zamanda internette bir gezi bloğu da hazırlayan Mindru, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaşayan şehirli aşıkların peşine düştü. Mindru, gönüllü modelleriyle olan çalışmalarını bazen sokaklarda, bazen de onların evlerinde gerçekleştirdi. Natalia Mindru, sosyal medya aracılığıyla tanıştığı modelleriyle önce yazıştığını eğer aralarında belli bir etkileşim olursa onlarla tanışıp fotoğraflarını çektiğini anlattı. Mindru, bir yıl önce başladığı bu fotoğraf projesiyle “aşk söz konusu olduğunda herkesin eşit olduğunu, aşkın yargılamadan, insanları ten renklerine, inanışlarına ve hayat görüşlerine bakmadan sarıp sarmaladığını gözler önüne sermeyi amaçladığını” belirtti. İşte Natalia Mİndru’nun Fransa, Almanya, Belçika; İspanya, İtalya; Macaristan, İngiltere, Hollanda ve Portekiz’de görüntülediği aşık çiftler serisinden seçmeler.

ask

ask1

ask2

ask3

ask4

ask5

ask6

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.