gazetemag tv

Angelina Jolie’nin hayatında yeni biri var

Amerikan basını, Brad Pitt’e boşanma davası açan Angelina Jolie’nin hayatında yeni biri olduğunu yazdı.

2016 yılında eşi Brad Pitt’e boşanma davası açan Hollywood yıldızı Angelina Jolie’nin hayatında yeni biri olduğu öne sürüldü. İddiaya göre Jolie, bir emlakçıyla beraber.

Amerikan sitesi Entertainment Tonight’ın haberine göre, Jolie ‘ünlü olmayan, yakışıklı bir emlakçı ile düzenli olarak’ görüşüyor. Sitenin kaynağı ilişkinin ciddi olmadığını belirtmekle beraber, şu ifadeleri kullandı: “Hem Brad hem de Angie özel hayatları konusunda sır vermeyi sevmiyorlar. Angie arkadaşlarına bir ilişkiye hazır olmadığını söyledi ama yakışıklı, daha yaşlı bir emlakçıyla görüşüyor. Bu kişi bir ünlü veya basında tanınan birisi değil.”

Kaynak, Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin barışmasının imkânsız olduğunu da belirterek, “İlişkileri çok kötü bitti. Altı çocukları için terapiye gitmeyi denediler ama aynı odada durmaya bile zor dayanıyorlar” dedi.

Haberde, Brad Pitt’in de başkalarıyla görüştüğü iddia edildi. İkinci bir kaynak, Pitt’in özel hayatını özellikle gizli tuttuğunu söyledi.

Çiftin arasında boşanma davası sürüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.