Amerikalı sanatçı Gloria Gaynor’dan Zara’ya sürpriz teklif

Bodrum’da vereceği konser için geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Gloria Gaynor, Türkiye’nin ünlü sanatçısı Zara ile arkadaş oldu. Zara’nın kendisini İstanbul’a davet etmesi üzerine ‘birlikte şarkı söylemeliyiz’ diyen Gloria Gaynor’la Zara’nın yakında birlikte bir projeye imza atacakları konuşuluyor.

Amerika, Amsterdam ve Almanya’nın çok ünlü konser salonlarında arka arkaya verdiği konserlerle yurt dışına açılacağının sinyalini veren Zara şimdi de dünyaca ünlü şarkıcı Gloria Gaynor ‘ın yakın takibinde! Dünyaca ünlü şarkıcı Gloria Gaynor‘ın Instagram’da takip ettiği Zara’ya yaptığı yorumlarda beraber performans teklifinde bulunduğu görülüyor.

1991 yılında bir gazetenin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında ‘Türk Halk Müziği Kız Solist’ dalında Türkiye birincisi olarak müzik dünyasına adım atan, çıkardığı albümlerle, kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Zara, son zamanlarda sadece Türkiye’de değil yurtdışında verdiği konserlerle de adından söz ettiriyor. Halk Müziği, Sanat Müziği, Klasik Müzik, Pop ve Yabancı şarkılara yer verdiği geniş repertuarı ile yurt dışında da oldukça dikkat çeken Zara, geçtiğimiz haftalarda Amsterdam konserinde söylediği ‘I Will Always Love You’ şarkısının videosuyla sosyal medyada çok beğenilmiş ve trend listesinde uzun süre kalarak onlarca güzel yorum almıştı. Hayranı olduğu Gloria Gaynor’un Türkiye’ye gelmesinin bile başlı başına heyecan verici bir şey olduğunu belirten Zara, ünlü sanatçıyla birlikte bir projeye imza atmayı çok istediğini söylüyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.