Alpay’dan dansa davet

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Alpay sözlerine, “Bugüne kadar her çıktığımda mekanı doldurdunuz. Size çok teşekkür ediyorum. Birde benim şarkılarımda dans etmek serbesttir. Bazı isimler şarkı söylerken, insanların dans etmelerini istemiyor. Dans insanları yakınlaştırır” dedi. Alpay, fenomen olan ‘Yanımda Kal’ şarkısını söylemeden önce, söz yazarı Fecri Ebcioğlu’nu andı. Alpay, “Fecri Ebcioğlu’nun cenazesine giderken bu şarkıyı tren kompartımanında yazdım. Bu şarkı öyle ortaya çıktı” diye konuştu. Konsepte uygun olarak hazırlanan yemek&şarap eşleşmesi ile müzikten, sahneye ve menüye kadar eşsiz bir uyum içinde hazırlanan Timeless Moments, 22 Kasım Pazar Yeşim Salkım’ın unutulmaz sesi ve şarkıları ile devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.