Ali Koç, gelecek sezon için tribüne seyirci alınacağını duyurdu

Fenerbahçe’de yeniden başkan olmak için adaylığını koyan Ali Koç, gelecek sezon için tribüne seyirci alınacağını duyurdu. Koç, ”Gelecek sezon tribünlerde taraftar olacak. 5 bin mi olur 10 bin mi yoksa 30 bin mi… Buna federasyon karar verecek ama mutlaka seyirci alınacak” dedi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde bazı genel kurul üyeleri ve kurullarla bir araya gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başkan Koç, pandemi dolayısıyla bu sezon seyircisiz kalan tribünlerin akıbetini gelecek sezon için olumlu değerlendirdi. Koç, “Geçen 3 yıl bize çok şey öğretti, ona göre davranacağız, tribünlere seyirci alınacağına inanıyorum” dedi.

Başkan Ali Koç’un konuşmalarından öne çıkanlar şöyle:

“Şampiyonluk yarışını son güne kadar sürdürdük ama Beşiktaş’ı geçmeyi başaramadık.

Beşiktaş’ın bu kadar sallanacağını düşünemedik.

Bu sene şampiyon olsaydık devam edip etmemeyi düşünebilirdim.

İç sahada kritik puanlar kaybettik bu bize çok yara verdi. Bu yüzden şampiyonluğu kaçırdık.

Bana, kulübe ve bize inanın; kuracağım yeni yönetimle başarılı olacağız. Bunun sözünü veriyorum. Üç sene bize çok şey kattı, çok şey öğretti. Tecrübe kattı.

Federasyonla görüşüp buraya geldim. Gelecek sezon tribünlerde taraftar olacak. 5 bin mi olur 10 bin mi yoksa 30 bin mi… Buna federasyon karar verecek ama mutlaka seyirci alınacak.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.