Aleyna Tilki: Üç kere kaza atlattım

Genç yaşında yakaladığı şöhret ile adından sıkça söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı.

İddialı ve sıra dışı giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, Markalar Sokağı’nda bulunan dünyaca ünlü mağazaları gezerek gün boyu alışveriş yaptı.

7’den 70’e birçok hayranının yoğun ilgisiyle karşılaşan şarkıcı, fotoğraf isteklerini geri çevirmedi.

Objektiflere poz verdikten sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Aleyna Tilki, tatil için gittiği Oslo ve Kuzey Kutbu’nda yaşadıkları hakkında konuştu: Aslında tatil değildi, gidip görmek istedim oraları. Eksi 27 derecede kaldım, gerçekten çok zordu. Üç kere kaza atlattım. Kar kızağı ile 3 kere kaza yaptım, hatta bir tanesinde baya zor zamanlar geçirdim ama kurtuldum.

Açıklama yaptıktan sonra alışverişe kaldığı yerden devam eden Aleyna Tilki, annesi ile birlikte uzun süre alışverişin keyfini çıkardı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.