gazetemag tv

Aleyna Tilki, bu kez de insan olmaktan sıkıldı

Sosyal medyadan yaptığı ilginç paylaşımlarla sık sık gündeme gelen genç popçu Aleyna Tilki, bu kez de insan olmaktan sıkıldığını söyledi.

18 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinedir yaptığı paylaşımlarla dikkat çekici açıklamalarda bulunuyor.

Son paylaşımında “İnsan olduğum için çok kısıtlanıyorum şu an. İnsan olmak çok sıkıcı” sözlerini kullanan ünlü şarkıcı, insan olmayı sıkıcı bulduğunu yazdı.

blank

TAKİPÇİLERİ MESAJ YAĞMURUNA TUTTU

Aleyna Tilki’nin “İnsan olmak çok sıkıcı!” paylaşımından sonra takipçileri tarafından mesaj yağmuruna tutuldu. Sıra dışı yorumların geldiği mesajlarda ” Tilki ol”, “Keşke insan yerine kaktüs olsaydın” ve “Gel beraber ejderha olalım” gibi yorumlar geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.