Aleyna Tilki: Beni taklit ediyorlar

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de düzenlenen bir ödül törenine katılan genç popçu Aleyna Tilki, basın mensupları ile sohbet ederken çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İddialı açıklamalarda bulunan Tilki, ‘Amacım dünya sektörüne Aleyna’yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünya çapındaki ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmak ve stilimi göstermekti. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı. Sektöre girdiğimi buradan anlayabiliriz’ dedi.

Londra’da yeni şarkısının hazırlıklarına tam gaz devam eden Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de bir ödül töreni çekimlerine katıldı. Basın mensupları ile sohbet eden Tilki, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

‘Retrograde’ şarkısından bahseden Tilki, ‘Sektörel bir geri dönüş bekliyordum. Amacım dünya sektörüne Aleyna’yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünya çapındaki ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmak ve stilimi göstermekti. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı. Sektöre girdiğimi buradan anlayabiliriz’ ifadelerini kullandı.

‘Tekrar oyunculuk yapar mısınız?’ sorusuna yanıt veren Tilki, şunları söyledi: ‘Bilemiyorum. Oyunculuk çok zormuş. Şarkı yaparken 24 saat stüdyoda kalabilirim ama bir dizide yönetmenin beni yönettiği, sürekli istenileni yapmak bana göre bir şey değil’

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.