Aldatıldığı iddia edilen Kibariye’den eşi Ali Küçükbalçık hakkında olay açıklama!

Ünlü şarkıcı Kibariye, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme Açıkhava’da hayranları ile bir araya geldi. Sevilen şarkılarını seslendiren Kibariye, konser öncesi eşi Ali Küçükbalçık hakkında bomba açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, “Onun bana çok büyük bir sevgisi var. İyi de bakıyor bana. Ben 61 yaşındayım. Benden küçük ama benimle ilgileniyor. Hizmette kusur etmiyor. Ben ondan şikayetçi değilim. İki tarafta sabırlı olursa geçim devam eder.” dedi.

YouTube video

Kuruçeşme Açıkhava’da sakiler grubuyla sahne alan Kibariye, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Şarkılarını hayranları ile seslendiren Kibariye, konser öncesi basın mensupları ile bir araya geldi.

Eşi Ali Küçükbalçık’ın kendisini aldattığı yönünde çıkan haberlerle ilgili konuşan Kibariye, şunları söyledi:

“Onun bana çok büyük bir sevgisi var. İyi de bakıyor bana. Ben 61 yaşındayım. Benden küçük ama benimle ilgileniyor. Hizmette kusur etmiyor. Ben ondan şikayetçi değilim. İki tarafta sabırlı olursa geçim devam eder. Ben çok sabırlıyım. Bana kocam iyi davranıyor. Kocam beni seviyor. Karım diyor başka bir şey demiyor”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.