Akın Akınözü, sette olay çıkardığı ve karavanını dağıttığı haberlerine ilişkin açıklama yaptı

Akın Akınözü, karavan içinde bulunduğu sırada, set sorumlusu tarafından şahsına yönelik hakaret ve tehdit içeren ifadeler kullanıldığını iddia etti.

Instagram hesabından açıklama yapan ünlü oyuncu, kendini şöyle savundu:
“19 Nisan’da sahne öncesi hazırlık yapma aşamasında karavan içerisinde bulunduğum esnada set sorumlusu tarafından benden kaynaklı olmayan gecikme sebebiyle şahsım hedef alınarak hakaret ve tehdit içeren sözler söylendi. Devamında şahıs tarafından karavanın dağıtılması ile devam eden fiziksel tehdide doğru giden davranışlar nedeniyle setten ayrılarak ‘karavanı dağıtan ve şahsıma yönelik tehdit ve hakarette bulunan’ şahıs hakkında Midyat Cumhuriyet Savcılığı’na giderek suç duyurusunda bulundum.

Akın Akınözü
Akın Akınözü

Bu mevcut şartlar altında dahi sorumluluğum gereği sette çalışmalarıma devam ediyorum ve bu sebepten ötürü konuyla ilgili ancak şimdi gerekli açıklamada bulunabiliyorum.”

Akın Akınözü karavanı dağıtıp seti terk etti! Hercai dizisi setinde olay çıktı!

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.