Ajda Pekkan: Z kuşağı diye bir kuşak çıktı. Ben ne kuşağıyım acaba?

Ajda Pekkan verdiği son konserde Z kuşağı’na takıldı. Usta sanatçı, “Ben ne kuşağıyım?” diyerek Z kuşağı hakkında esprili bir yorumda bulundu.

Ajda Pekkan yıllar içerisinde değişen görüntüsüyle sosyal medyada sıklıkla gündem oluyor. 1963 yılından bu yana sahnelerde olan Ajda Pekkan, son dönemin gündem konularından Z kuşağı hakkında konuştu.

Son olarak ünlü aktör ve komedyen Okan Bayülgen, Z kuşağı hakkında yaptığı yorumlarla gündem olmuştu. Ajda Pekkan da Z kuşağı hakkında konuştu.

blank

Geçtiğimiz akşam yaklaşık üç bin kişinin katıldığı bir Antalya konseri veren Ajda Pekkan, konser aralarında dinleyicileri ile sohbet etti. Pekkan, “Z kuşağı diye bir kuşak çıktı. Ben ne kuşağıyım acaba? A kuşağı, B kuşağı diye insanları niye ayrıştırıyorsunuz?” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.