Ahmet Hakan’ın Gülben Ergen çıkışı Seren Serengil’i çıldırttı

Gülben Ergen’in evli iş adamı ile ilişkisinin çıkmasının ardından patlak veren olaylara Ahmet Hakan, “Kocalarınıza hesap sorun.” deyince Seren Serengil çıldırdı.

Geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen Gülben Ergen, Yeşim Salkım ve Seren Serengil’in meselesinin yankıları hala sürüyor. Ahmet Hakan bugünkü köşesinde, “Gülben Ergen’e neden bu kadar suç buluyorsunuz? Suçu biraz da kocalarınızda arayın.” deyince Seren Serengil Instagram’dan cevap verdi.

“KOCALARINIZA HESAP SORUN”

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, aynı gazetede köşe yazarlığı yapan arkadaşı Gülben Ergen’i kimselere yedirmedi. Bugünkü yazısında, Seren Serengil ve Yeşim Salkım’a yanıt veren Hakan, “Kocalarınıza gidin hesap sorun” diye yazdı.

SEREN SERENGİL’DEN YANIT GECİKMEDİ

Ahmet Hakan’ın yazısını Instagram hesabından paylaşan Seren Serengil, paylaşımın altına “Artık bu kadını korumayın. Bu mesele benim ya da Yeşim Salkım’ın meselesi değil. Şuan da evli iş adamıyla ilişki yaşayıp üzerine çocuklar gülsün diye projelerde yer almasında” diyerek ateş püskürdü.

Ahmet Hakan’ın o yazısı:

blank

Seren Serengil’in cevabı:

sevgili Ahmet Hakan;
Artık yapmayın bunu!!! Artık bu kadını korumak için doğrularınızdan kişiliğinizden duruşunuzdan ödün vermeyin!! Burada olayı yeşim seren gülben çekişmesi gibi gösterip bunu magazinleştirip bu hafifletmeye çalışmayınız artık dün de değiliz bugündeyiz bugün yargılandığı konunun içinde biz yokuz! Size. sormak isterim gaZetenizde evli bir adamla yasak aşk yaşayan hangi ünlü bir kadın için onları koruyan bir yerden yazı yazdınız bugüne kadar!!?hangisi için adam suçludur ebru ayşe fatma süleyha kandırılmıştır dediniz? haberleriniz hep “vurun kahpeye” şeklindeydi neredeyse 45 yaşında 3erkek çocuğu olan bir kadının kandırıldığını yazıp yine onu magdur durumda gösterme çabanız O kadar belli oluyor ki bu çifte standart hürriyet gazetesi ve yazarlarına yakışmıyor !!böyle birşeye hizmet etmeye nasıl devam edersiniz aklım almıyor!!ayrıca burada durum o kadar farklı ki, burada yirmili yaşlarda bir erkek tarafından kandırılmış ve hayatında bir kere böyle bir olay başına gelmiş bir kadın yok ki burada evliliği sürerken yani evliyken!! Bir başka evli ve çocuklu bir adamla olan bir kadın var!!! Siz nasıl böyle birşeyi korur kollarsınız ?!!!gazetenizde hiçbir vasfı olmadan sadece yakınlıkları olduğu için zorlama bir şekilde röportajlar yaptırdığınız bu kadını kayırmak istiyor yaptıklarını görmemezlikten geliyorsanız o zamn herkesinkini göreceksiniz. Aynı suçtan birlerini gömerken birilerini ilişkiler yüzünden göklere çıkaramaSınız Türkiyenin en sevdiğim gaZetesini bu kadın için bu kadar güvenilmeZ hale sokmamalısınız !! Bu mesele yeşim seren gülben meselesi değil artık bunu magazinleştirip yıllardır bnm tutup kolundan sahneye çıkardığım plak şirketlerine götürdüğüm modaCım canan yaka ya götürüp elbiseler dikip kadroma aldığım bu kadın teşekkür olarak ilk beni sevdiğim adamdan ayırdı sonradan yeşim i şimdi yasemin hanım ı bizler ömür boyu hesabını sorsak haklıyız bu ayrı ama bugün mesele ne yeşim ne benim ne de geçmiş ! Bugün mesele çocuklar gülsün diye yararına yapılan okul açılışında evli olduğu halde protokolde evli sevgilisiyle oturan bir kadın için türk aile örf ve geleneklerine ahlaki değerlere bu kadar aykırı birşeyi örtbas ediyor olmanız!!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.